BHV bedrijfsnoodplan en ontruimingsplan

Bedrijfsnoodplan, Calamiteitenplan en Ontruimingsplan

In geval van een noodsituatie of een calamiteit verlangt de wetgever dat u adequaat kunt reageren. Per bedrijf variëren de noodsituaties en calamiteiten. Ook verlangt de wetgever dat u in geval van een bedrijfsontruiming, de wijze van ontruimen heeft vastgelegd in een Ontruimingsplan. Tot slot dient u minimaal jaarlijks een ontruimingsoefening te houden.

Om de gevolgen van calamiteiten te beheersen en te minimaliseren, adviseren wij om een gecombineerd Bedrijfsnoodplan / Ontruimingsplan op te stellen. TOP-Consultants kan u hierbij helpen.

Door het begeleiden van oefeningen in ontruiming en het analyseren van de wijze waarop die ontruiming plaatsvindt kunnen de gevolgen van een calamiteit tot een minimum worden beperkt. Gedegen afspraken zorgen er ook voor, dat als het mis gaat, de gevolgen beperkt blijven en dat de dagelijkse werkzaamheden weer snel opgepakt kunnen worden.

Bedrijfshulpverlening BHV

De wetgever stelt dat elk bedrijf moet beschikken over daartoe opgeleide Bedrijfshulpverleners (BHV-ers) die een specifieke taak hebben bij noodsituaties of calamiteiten. De BHV-organisatie moet dan snel en effectief kunnen ingrijpen. Elke BHV-er moet de juiste kennis en ervaring hebben, en over de juiste middelen kunnen beschikken om adequaat te kunnen handelen.

TOP-Consultants

TOP-Consultants helpt u met uw taken m.b.t. de opzet en inrichting van de BHV-organisatie. Wij adviseren over de noodzakelijke werkprocessen, de juiste positie binnen de organisatie en de noodzakelijke  opleidingen. Ook helpt TOP-Consultants u met uw ontruimingsplan en ontruimingsoefening.

  • Klik hier voor onze portfolio.
Heeft u een vraag bel 076-5014262 of 0182-630622 voor een antwoord of stel uw vraag direct aan TOP-Consultants. Created by OJO Interactive BV